Gëzimja ndan imazhin më të mirë të Emës pranë bredhit të shtëpisë

Lajme nga Bota

Gëzimja dhe Hamza janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.


Dyshja që nga dita kur janë bërë prindër e gjithë fokusin e kanë tek vajza e tyre Ema, shkruan “Kosovarja”.

Me imazhe të shumta në rrjete sociale, ajo shihet që është e lumtur që nga dita kur është bërë nënë.

Këtë herë, Gëzimja ndau disa imazhe të bukura të vajzës së vogël pranë bredhit që kanë vendosur në Mushtisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *