Gëzimja me vajzën shkojnë në Prevallë, kombinimi në veshje merr vëmendjen

Lajme nga Bota


Gëzime Hamzaj është tani një emër tejet i njohur për publikun. Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.


Para pak javëve çifti janë bërë prindër për herë të parë. Pas lindjes së vajzës, Gëzimja nuk mungon me postime në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet se bashku me vajzën e saj në Prëvallë. Të kombinuara në veshje, Gëzimja dhe vajza e saj po shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *