Gëzimja kujton këtë moment nga martesa e saj

Lajme nga Bota


Gëzimja është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Që nga dita kur ka bërë publike dashurinë me djalin e Remzies, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.


Sot, ajo me shumë nostalgji ka publikuar një imazh bashkë me Hamzën nga dita e martesës. Pa dyshim, ajo ishte një nuse e shkëlqyer dhe tejet e veçantë. Theksojmë, dyshja janë bërë prindër të një vajze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *