Gëzimja ia vesh tutat më të bukura vajzës

Lajme nga Bota


Që kur u bë nënë për herë të parë nuk kanë munguar postimet e shumta duke na prezantuar vajzën e saj bukuroshe e cila po bëhet identike si nëna.” Gëzime Krasniqi e njohur si reja e këngëtares Remzie Osmani ka arritur të jetë ndër emrat më të përfolur që kur u martua me Hamin.

Bukuroshja veçohet si një femër plotë stil, sharmë dhe elegancë gjë të cilën po e reflekton edhe tek vajza e saj, shkruan “Kosovarja”. Duke u kujdesur që vogëlushja të shfaqet plot stil, kësaj radhe ajo e kombinoj mjaftë bukur me tuta dhe fjongo në kokë. Dita ditës po rritet dhe vetëm po zbukurohet duke u bërë kryekëput si nëna./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *