Gëzimja i shkon burrit në punë dhe bënë këtë veprim

Lajme nga Bota


Gëzime Krasniqi-Hamzaj, është bashkëshortja e djalit të vetëm të këngëtares Remzie Osmani.


Gëzimja, njejtë si nuset e tjera të estrades, është bërë mjaftë e njohur dhe përfolur, ani pse nuk duket se e kërkon me patjetër vëmendjen, shkruan “Kosovarja”.

Gëzimja është shumë e bukur, por modeste. Nuk është asesi nga ato që postojnë çdo ditë në rrjete sociale, e kur publikon diçka, atëherë ajo ka rëndësi të veçantë për të. Çifti, duken tejet rehat në krahët e njëri tjetrit, e një ditë Gëzimja ka vendosur ta vizitoj të shoqpin në punë, në biznesin e tij. Ajo është ulur në tavolinën e picerisë dhe ka marrë një pozë si kjo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *