Gëzimja hyn në mes e vallëzon kaq bukur me koleget e vjehrrës Remzies

Lajme nga Bota


Reja e Remzie Osmanit ka postuar disa video duke vallëzuar.

Gzimja ka postuar një video më herët duk vallëzuar me vjehrrën derisa me vonë në një tjetër shihet deirsa xallëzon me koleges e vjehrres së saj, shkruan InfoKosova.

E derisa Gëzimja argëtohet Remzia kujdeset që ta ndez atmosferën me këngët më të bukura.

Sigurisht pasi është kaq e bukur dhe e zonja edhe vallëzimi poi ka mjaft hije./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *