Gëzimja del për shëtitje me vajzën, ju lënë pa fjalë me pamjen

Lajme nga Bota

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.
Çifti tani janë prindër të një vajze.

Pasi u bënë prindër, Gëzimen dhe Hamzën i gjejmë shumë aktivë me postimë në rrjete sociale.

Sot, Gëzimja ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën, e nënë e bijë ju ‘shkrijnë’ me pamjen. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.