Gëzimja del në rrugë e veshur si zonjë e rëndë, palltoja dhe kapelja e saj morën tërë vëmendjen

Lajme nga Bota


Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

E për ta, bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Në foton e fundit ajo po duket tamam si një zonjë e vëretë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.