Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë

Lajme nga Bota

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.


Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me komplete dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *