Gëzimja del në rrugë e veshur me fustan të gjatë, habiti të gjithë me këtë veprim

Lajme nga Bota


Gëzimja del në rrugë e veshur me fustan të gjatë, habiti të gjithë me këtë veprim.


Gëzimja del në rrugë e veshur me fustan të gjatë, habiti të gjithë me këtë veprim Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj. E për ta, bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Në foton e fundit ajo shihet se ka dal e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *