Gëzimja del në darkë me burrin dhe vajzën, kaq bukur janë kombinuar në veshje

Lajme nga Bota

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ema.

E mbrëmë Gëzimja ka dal në darkë me burrin dhe vajzën. Të veshur me shumë stil, ata po shkëlqejnë në këtë imazh. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *