Gëzimja del me shoqe, kaq bukur është rregulluar ajo

Lajme nga Bota

Gëzimja del me shoqe, kaq bukur është rregulluar ajo

Gëzime Krasniqi tashmë është emër i njohur për publikun.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Gëzimja se fundmi është bërë nënë e një vajze.

Ajo sot ka treguar se ka dal me shoqëri.E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Gëzimja po shkëlqen. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *