Gëzimes i thonë se më e bukur duket “Iive” se në foto

Lajme nga Bota


Prej kur u bë nusja e këngëtares së mirënjohur, Remzije Osmanit, Gëzime Krasniqi është një nga emrat e komentuar në mediat rozë.


Gëzimja është gruaja e djalit të vetëm të Remzijes dhe familja e kanë pritur shumë ngrohtë në mesin familjar, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale duke ndarë shpesh imazhe nga jeta e saj e përditshme, kështu që as komentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk mungojnë.

Ajo së fundi e ka shfrytëzuar Instagramin për të bërë një pyetësor me ndjekësit.

“Te kom pa live shume ma e mire se ne foto je” ka qenë një nga komplimentet që Gëzimja ka vendosur ta ndajë me të gjithë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *