Gëzim i madh në familjen e Motrave Mustafa, Lulja nuk përmbahet në reagimin

Lajme nga Bota

Motrat Mustafa është duo artistësh shumë e njohur. Motrat Mustafa (Safete (lindur më 1971) e Sahide Mustafa (e lindur më 1974), janë këngëtare nga Kosova.

Motrat Mustafa janë këngëtaret që shumë të dashura kosovare.Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare. Krahas muzikës, ato janë shumë të përfolura edhe për jetën private, përcjell ORAinfo. Sot, Shkurta është bërë edhe një herë nënë dhe ka lindur djalin që e ka pagëzuar me emrin Roan.E lindjes së nipit i është gëzuar shumë më e vogla e motrave, Lulja, e cila e ka postuar foton e parë të Roanit të vogël, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *