Gentës i shfaqen rrudhat e para

Lajme nga Bota


Këngëtarja Genta Ismajli po shijon lidhjen me biznesmenin turk tash e më shumë se një vit.

Genta dhe Usta përbëjnë çiftin më të përfolur në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja përcillet me vëmendje për çdo lëvizje që bën.

Është Genta ajo e cila kohët e fundit ka pësuar ndryshime të mëdha në pamje.

E në imazhin që solli krahë Ustës po vërehet se kanë filluar ti shfaqen rrudhat, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *