GENTA SJELL VIDEON MË TË ËMBËL ME DJALIN, KAQ NËNË E KUJDESSHME ËSHTË

Lajme nga Bota


GENTA SJELL VIDEON MË TË ËMBËL ME DJALIN, KAQ NËNË E KUJDESSHME ËSHTË
Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të komentuara.


Qysh në fillimet e karrieres ajo njihet për këngët e vallëzimet mahnitëse që bënte.

Por tani ajo ka lënë pak anash muziken duke iu përkushtuar rritjes së binjakëve.

Së fundmi publikoi një video me djalin dhe duken kaq bukur./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published.