Genta shkon në ‘b,urg’, publikon pamje nga atje!

Lajme nga Bota


Genta shkon në ‘b,urg’, publikon pamje nga atje!


Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës. Se fundmi ajo ka publikuar pamje duke shkuar në një restorant i quajtur ‘Burgu’. Ajo thotë se ky restorant është vendi i preferuar i saj. Ndoshta restoranti edhe mund të jetë i bukur, por emrin e tij nuk e dëshrion askush, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë! /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *