Genta sapo doli nga frizerja, është bërë ‘kukull’ për burrin e saj turk

Lajme nga Bota

Genta sapo doli nga frizerja, është bërë ‘kukull’ për burrin e saj turk

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.
Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *