Genta kombinon veshjen me të dashurin turk

Lajme nga Bota


Genta kombinon veshjen me të dashurin turk. Genta dhe partneri i saj turk, Usta kanë nisur pushimet.


Çifti si destinacion të radhës kanë zgjedhur një vend malor dhe nga atje kanë postuar imazhe e video të ndryshme.

Një fotografi që ka tërhequr vëmendjen janë ato që dyshja ndanë me adhuruesit në Instagram teksa shihen të kombinuar në veshje.

Në veshje sportive, Genta dhe biznesmeni dukeshin të lumtur dhe në deponim pranë njëri-tjetrit.

Ndryshe, së fundi Genta ka treguar më shumë detaje për lidhjen e saj dhe takimin e parë me tashmë të dashurin e saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *