Genta Ismajli prezanton motrën e saj mjaft joshëse dhe ka disa fjalë emocionuese për të

Lajme nga Bota

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli këto kohë nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, por së fundmi ka ndarë me ndjekësit një foto të së motrës Anda e cila ka festuar ditëlindjen dhe ajo ia uron me një dedikim mjaft të bukur.

Në foton e publikuar Anda shihet se është një vajzë mjaft e bukur dhe kanë një ngjashmëri shumë të madhe me njëra-tjetrën.


“Sinqerisht nuk e di çfarë do të bëja pa ty ndonjëherë. Ti je e bukur brenda dhe jashtë dhe unë jam shumë me fat që kam një motër si ty. Anda Ismajli të dua motër”, shkruan Genta në urimin e saj. /tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *