Genta Ismajli është sht atzënë, kjo video ja zbulon sekretin!

Lajme nga Bota


Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos pas lidhjes me biznismenin turk, Ustan.


Sot, Usta ka publikuar një video ku tregon se ka dalë për shëtitje me Gentën.

Në këtë video të postuar nga partneri i saj turk këngëtarja shihet me një ndryshim drastik në linjat trupore.

Me këtë mënyrë të paraqitjes, ajo ngrit dyshime të shumta se mos rastësisht është shtatzënë.

Kilogramët e saj të tepërt janë ato që morën gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Shikoni pamjet, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *