GENTA DHE USTA ‘I LËNË MENDT ’ PAS NJËRI-TJETRIT

Lajme nga Bota

Genta Ismajli është në kulmin e lumturisë.

Ajo po ndihet tejet e plotësuar në praninë e biznesmenit turk.

Këto çaste që po i përjetojnë nuk hezitojnë t’i ndajnë edhe me fansat në rrjetet sociale.

Ishte Usta ai i cili publikoi një imazh duke shijuar rrezet e diellit krahë të dashurës.

“Po e shijojmë”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *