Ganimete Jashanica ndan foton më të mirë me bashkëshortin

Lajme nga Bota


Ganimete Jashanica është një këngëtare që tërheqë vëmendje në shumë situata.


Ajo duke qenë një fytyrë e njohur në mediat rozë, në shumë aspekte kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, këngëtarja shumë herë e dëshmon që është një person i dalluar dhe mbetët unike përkundër moshës që ka.
Këtë herë, në imazhin e postuar ajo shfaqet me bashkëshortin e saj duke shkruar fjalët më të mira për përvjetorin e martesës.

“35 vite rrugëtim se bashku,sfida,arritje ❤Artani❤Arta ,Klea/Danina/Bora/Leka /Lura dhe nusja Kaltrina qe na e përmbushin jeten me plotë gëzime,dhashtë Zoti të na punoj shneta e të kënaqemi me nipin dhe mbesat”, ka shkruar Ganimetja.
https://www.instagram.com/_u/ganimete.jashanica1/?utm_source=ig_embed&ig_mid=0630FCDE-99B3-4564-AEB4-71A39C0CFE4E

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *