Ganimeta Jashanica me këtë frizur e grim bëhet si vajzë e re

Lajme nga Bota


Ganimeta Jashanica me këtë frizur e grim bëhet si vajzë e re

Ganimete Jashanica nuk është nga ato këngëtare që përditë e pushtojnë ekranin, pasi ka zgjedhur të shfaqet rrallë e për mallë.

Megjjthatë, sa here që ajo vjen me ndonjë këngë ose projekt të ri, vjen me shumë ëmbëlsi, shkruan “Kosovarja”.

Ganimetja sërish do të shfaqet në projektin e përvitshëm të produksionit “Polifonia”, ku do të prezantohet edhe me veshje tradicionale, që i shkojnë shumë.

Siç mund ta shihni edhe në këtë foto, këngëtarja po duket bukur, e kuruar me kujdes dhe mjaftë e freskët në paraqitje, hape pamjen më poshtë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *