Fytyra e Yllkës 11 vite më parë

Lajme nga Bota


Fytyra e Yllkës 11 vite më parë
Yllka është një këngëtarë tashmë e njohur në mediat rozë.

Përveç në karrierë ajo përcillet shumë edhe rreth jetës private, duke qenë aktive në lajme, shkruan “Kosovarja”.
Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ajo shfaq momente të shumta nga përditshmëria.

Këtë herë, me një imazh të bukur ajo ka treguar fytyrën e saj se si dukej 11 vite më parë.
Theksojmë, Yllka është e martuar dhe ka një vajzë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *