Fustanin krejt ‘xixa-xixa’, Gili është gati me shku në dasmë sonte

Lajme nga Bota


Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku tregon se është bërë gati me shku në dasmë.

E veshur me fustan të gjatë e me xixa xixa, Gili po shkelqen në këtë pamje. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *