Fotot/ Ua a e dinit se Elifi i bukur paska vajza binjake, ja si duken ato dhe sa janë rritur

Lajme nga Bota

Aktorja turke Tuba Buyukustun është padyshim një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar dhe që u bë shumë e njohur me rolin e “Elifit” në serialin “Diamante dhe dashuri” dhe rolin e “Syhanit” në serialin “Xhesuri dhe e bukura”.

Në jetën reale aktorja është nënë e dy vajzave binjake, nga martesa me aktorin Onur Saylak. Çifti janë ndarë, por vazhdojnë të kujdesen me shumë përkushtim për dy vajzat e tyre, Maya dhe Toprak. Së fundmi Tuba ka postuar një foto me vajzat pas shumë kohësh që i mbante larg rrjeteve sociale. “Kjo është dashuri e pastër.


Kur tre zemra rrahin bashkë”-shkruan aktorja krah fotos ku shfaqet duke qeshur me të bijat të cilat janë rritur shumë dhe i janë bërë si shoqe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *