Fotot/ E mbani mend Xhihanin e Gylserenit ju? Por gruaja e tij në jetën reale qenka më e bukur, paskan dhe një djalë

Lajme nga Bota

Seriali ‘Fate të kryq ëzuara’ u rrëm beu zemrat e ndjekësve të telenovelave turke. Personazhet kryesore të këtij seriali janë Xhihani dhe Gylsereni.

Në serial trajtohen zhvillime interesante ndërsa dyshja fillojnë të dashurohen në njëri tjetrin krejt spontanisht.

Emri i vërtetë i Xhihanit është Erkan Petekkaya, ndërsa familja e tij në jetën reale përbëhet nga bashkëshortja e cila quhet Didem dhe djalit Canos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.