Foto/ Ish-gruaja e Bleros i bën dhuratë Afrona Dikës, ajo e falenderon para të gjithëve: Mezi po pres

Lajme nga Bota


Foto/ Ish-gruaja e Bleros i bën dhuratë Afrona Dikës, ajo e falenderon para të gjithëve: Mezi po pres


Pas ndarjes, këngëtari i njohur Blero ka ruajtur marrëdhënie të mira me ish-bashkëshorten, aktoren Teuta Krasniqi. Për hir të vajzës së tyre,

Një nga arsyet që ata takohen shpesh është vajza e tyre, Tara.

Teuta ruan një raport të mirë dhe me bashkëshorten aktuale të Bleros, Afrona Dikën. Së fundmi, ajo ka bërë një veprim që i ka habitur të gjithë.

Me rastin e Krishtlindjeve, aktorja i ka dhuruar Afronës një krem nga kompania e saj. Afrona e ka falenderuar publikisht me anë të një postimi në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *