(Foto) Do mbeteni pa fjalë, ja si duket këngëtarja Genta Ismajli pa grim fare në krah të fejuarit të saj turk

Lajme nga Bota


Do mbeteni pa fjalë, ja si duket këngëtarja Genta Ismajli pa grim fare në krah të fejuarit të saj turk

Ata gjatë vitit të kaluar kanë qenë ndër çiftet më të përfolura.

Fjala është për këngëtaren e njohur Genta Ismajli dhe partnerin e saj turk, Huseyin Usta, të cilët u komentuan në masë të madhe për romancën e jetën luksoze në mes të Zvicrës, Turqisë dhe Kosovës.

Të njëjtit duket se po kalojnë një periudhë të mirë së bashku, ndërsa dedikimet e imazhet e përbashkëta nuk mungojnë në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *