Flokët e pa rregulluara dhe pa pikë grimi, Elita nuk njihet në këtë pamje!

Lajme nga Bota


Flokët e pa rregulluara dhe pa pikë grimi, Elita nuk njihet në këtë pamje!

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.


Muaj me parë, Elita u bë nënë për herë të dytë, duke e sjell në jetë një vajzë.

Pas lindjes, ajo është aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video duke luajtur me djalin e saj, Zërin.

Me flokë të pa rregulluara dhe pa grim, Elita po duket tjetër person në këtë pamje, hape pamjen e plotë më poshtë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *