Fjalë dashurie në gjuhën shqipe, Usta po që di ta surprizojë Gentën

Lajme nga Bota


Fjalë dashurie në gjuhën shqipe, Usta po që di ta surprizojë Gentën
Fjalë dashurie në gjuhën shqipe, Usta po që di ta surprizojë Gentën
Këngëtarja Genta Ismajli prej kohësh tashmë është në një lidhje me një biznesmen turk.


Ajo dhe Usta janë aktiv në rrjetet sociale ku i shohim të postojnë herë pas here foto dhe video ku shfaqet gjithnjë e më të dashuruar.

Genta ka treguar gjithmonë surprizat dhe anën romantike të partnerit të saj i cili gjithmonë ka ditur se si ta surprizojë.

Madje së fundmi ai ka filluar edhe të mësojë fjalë dashurie në shqip duke e suprizuar këngëtaren me pusulla të shkruajtura në gjuhën shqipe.

Genta ka postuar në instagram një video ku tregon një tufë me lule dhuratë nga partneri shoqëruar me një pusullë ku shkruhet në gjuhën shqipe: “Të dua shumë zemra ime”.

Ndërsa këngëtarja e ka postuar pushullën në istagram ndërsa shkruan: “ Të dua për gjithë jetën, shumë”

Kujtojmë se lidhja e tyre u bë publike gati një vit më parë, kur filluan të frekuentonin njëri tjetrin, ndërsa së fundmi Genta ka folur edhe për planet që ata të dy kanë për t’u martuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *