Fiona shumë e zonja në kuzhinë, sonte ka përgatitur fli për burrin dhe familjen e tij

Lajme nga Bota


Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Duket se Fiona është shumë e zonja edhe në kuzhinë, e madje sonte ka treguar se ka përgatitur fli./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *