Fiona shumë e zonja në kuzhinë, shikoni çfarë ka gatuar sot për burrin e saj

Lajme nga Bota

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se po përgatit një darkë të shijshme për vetën dhe bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *