Fiona publikon një moment të ëmbël të djalit me gjyshin e tij

Lajme nga Bota


Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Në foton e fundit ajo ka publikuar një foto të djalit të saj me gjyshin që duket se po kalojnë momente të bukura bashkë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *