FIONA 10 VJEÇE TREGON SI NDODHI ASKlDENTI NË GJERMANI, KU VDIQEN 3 FAMILJARË (VIDEO)

Lajme nga Bota


Nga Zvicra erdhi për vendosjen e këtyre dritarëve në shtëpinë e re.

Pasi kreu punët që kishte, Zaim Krasniqi së bashku me bashkëshorten, dhe 2 fëmijët e ti, Florin 11 vjeçar Fjonën 10 vjeçare e nipin Bleonin 18 vjeçar, u nis për të Zvicrës.

Por rreth 50 km pa mberritur në destinacion, atyre në Gjermani u ndodhi aksident trafiku.


Atij nuk i mbijetoj Zaimi me djalin që vdiqen në vend dhe nipi që humbi jetën mengjesin e të shtunës, kurse vajza dhe gruaja e Zaimit, janë duke marrë tretman mjekësor.

Për më shumë detaje rreth aksidentit dhe si ndodhi ngjarja, dëgjoni rrefimin e familjarëve./RepublikaOnline.net

Fiona, vajza 10 vjeçare e Zaim Krasniqit, e cila shpetoj nga aksidenti i djeshëm ku humben jetën babai, vëllau dhe djali i agjës së saj, ka rrëfyer për familjarët e saj se si ndodhi aksidenti tragjik.


Ajo ka rrëfyer për familjarët se shkak i aksidentit ishte moti i ligë dhe se vetura që ata po vozitnin rrëshqiti si pasojë e lagështisë, duke goditur kështu kamionin.

Përndryshe, nëna e Fionës dhe vet Fiona janë jasht rrezikut për jetë./RepublikaOnline.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *