Fifi shtrihet në spitaI, gjendje e saj duke se rioze

Lajme nga Bota


Këngëtarja Fifi së fundmi ka shqetësuar jo pak të gjithë fansat e saj.

Si duket këngëtarja po kalon një moment të vështirë me gjendjen e saj shëndetësore pasi në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo ka publikuar një video të shkurtër, në të cilën shfaqet me një maskë oksigjeni.

Nga video e publikuar Fifi shihet e lodhur në fytyrë, teksa tregon se nuk mund të marrë frymë.


“Dua zërin tim mbrapsht, dua të marr frymë”, shkruan ajo përkrah videos.

E sigurt që pas kësaj video të postuar dhjetra mesazhe do të kenë vërshuar në llogarinë e këngëtares pasi të gjithë janë alamrmuar për shëndetin e saj.

Shpresojmë që këngëtarja mos ketë asgjë serioze dhe gjithçka të kalojë sa më lehtë.

Pamje:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *