Fifi ka një hall që të gjitha femrat e kanë shpeshherë

Lajme nga Bota


Fifi ka publikuar në rrjete sociale hallin e saj që i shkakton dhembje.

Ndonëse bota e showbizit shpesh herë duket se është shumë e bukur dhe plot shkëlqim, pas saj fshihen lodhjet e mëdha ku më të vështirë e kanë femrat.

Ndërkohë, së fundmi është Fifi, ajo e cila ka postuar një foto në Instastory, duke treguar se ka hequr këpucët.

“Ai momenti kur nuk mundesh me i mbajt vesh mo!“, shkroi Fifi me humor krah imazhit të shpërndarë në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *