Fifi i bën kërkesën e papritur Arbanës në emisionin tani direkt dhe merr përgjigjen e prerë “jo”

Lajme nga Bota


Fifi kërkon që të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP.

Arditi, banori i cili u eleminua javën e kaluar nga shtëpia e Big Brother VIP, ka marrë rrugën drejt shtëpisë për t’u përballur me Fifin.


Pas daljes ai është shprehur i zhgënjyer nga këngëtarja e cila e vuri në nominim përballë Donaldit, shkruan Reporteri.

Fifi fillimisht nuk ka pranuar ta takojë këngëtarin, duke thënë se thjesht nuk dua, por që më pas ka dalur në oborr.

Gjatë debatit me Arditin, këngëtarja Fifi ka kërkuar nga Arbana Osmani që të largohet nga Big Brother, duke e zëvendësuar veten me Arditin.

“Arbana kam një pyetje për Big Brother, a mund të ndërrohem unë me Arditin”, ka qenë pyetja e Fifit për produksionin, por që Arbana ka thënë se është e pamundur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *