Fifi FRlKÊSOHET nga mësyshi, publikon këtë foto

Lajme nga Bota

Filloreta Raçi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORA info.


Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humbë shumë kilogramë.

Duke qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale, sot ajo ka publikuar një foto ku vë në pah linjat përfekte.

Ajo që mori gjithë vëmendjen është syri i kaltër që Fifi ka vendosur për tu ruajtur nga mësyshi, hape pamjen më poshtë dhe dhe shikoje të plotê. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *