Fifi e thotë hapur: “Flori Mumajesi është pika ime e dobët”

Lajme nga Bota

Sa herë që iu përgjigjet pyetjeve të fansave, Fifi ka pothuajse gjithmonë nga një pyetje për Flori Mumajesin.


Kështu ndodhi edhe së fundi, teksa po përgjigjej në pyetje të tyre dhe një ndjekës i shkruan “Cfare eshte per ty Flori Mumajesi”.

Përgjigja e saj ishte “Pika e dobet” dhe e etiketoi këngëtarin në atë postim, hape pamjen më poshtë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *