Fifi ‘del’ nga SpitaIi, befason me pamjen e saj

Lajme nga Bota


Gjatë ditës ka qarkulluar një foto në rrjetet sociale e këngëtares kosovare, Fifit, e cila ka shqetësuar të gjithë fansat e saj.


Në foton e postuar nga Fation Kuqari, këngëtarja shihet e shtruar në një krevat spitali, pa ndjenja dhe e rrethuar nga aparatura të cilët i masin rrahjet e zemrës, përcjell ORAinfo.

Fationi nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër se çfarë ka ndodhur me Fifin, por ne dyshojmë se e gjithë kjo mund të jetë skenë e ndonjë projekti të tyre.

E tani këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet duke shëtitur rrugëve të Tiranës.

E veshur me shumë stil, Fifi po duket në gjendje të mirë shëndetësore dhe duket se fotoja nga Spitali ka qenë për projekte muzikore. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *