Feston datëlindjen sot/ Nuk do e besoni dot se sa vjeç bëhet Robert Berisha, duket si çun i ri

Lajme nga Bota


Feston datëlindjen sot/ Nuk do e besoni dot se sa vjeç bëhet Robert Berisha, duket si çun i ri

Këngëtari i njohur, Robert Berisha feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë shumë urime nga fansat, miqtë dhe kolegët.

Roberti ka mbushur 43-vjeç, por dhe më herët ka treguar se ndihet shumë më i ri nga mosha që ka.

Aktualisht ai ndodhet në SHBA, ku po e kalon dhe ditëlindjen. Kujtojmë se pak kohë më parë, këngëtari humbi të ëmën. Ai kishte një lidhje shumë të ngushtë me të dhe me siguri sot ia ndjen shumë mungesën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *