Festë në familjen e Edona Llalloshit, ja përse këtë herë

Lajme nga Bota


Festë në familjen e Edona Llalloshit, ja përse këtë herë

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar.


Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se babai i saj feston ditëlindjen.

E me këtë Edona ka uruar babai i saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.