Festë në familjen e Aidës dhe Naser Qelit, kjo është arsyeja

Lajme nga Bota


Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Ajo muja me parë i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me menaxherin e saj, Naser Qelin.

Aida se fundmi ka publikuar një foto ku kujton se sot janë bërë një vit që kur ata i kanë vënë unazat njëri-tjetrit.

Ajo në këtë foto shfaqet shumë e lumtur në krahët e burrit të saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *