Festë e madhe për ditëlindjen e Rennes – Nora nuk ka kursyer asgjë

Lajme nga Bota

Festë e madhe për ditëlindjen e Rennes – Nora nuk ka kursyer asgjë


Sot feston ditëlindjen e gjashtë vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

Për këtë ditë të veçantë, u organizua festë e madhe.

Nora ndau me ndjekësit pamje nga festa ku Renee shihet teksa fryen qirinjtë dhe e uron atë.

’Gëzuar ditëlindjen gjithçka e imja’, shkroi Nora.

Urime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.