Festat e fundvitit/ Miriami dhe Albani ndajne me ne nje foto gjate festave ,sa qenkan rritur femijet e ciftit

Lajme nga Bota


Festat e fundvitit jane festat qe ashtu si gjithe bota dhe shqiptaret i presin me padurim.


Disa i festojne ne ambjente familjare ne shtepi, disa te tjere ne festa te organizuara jashte. Por kete vit do te jete shume ndryshe pasi per shkak te pa nde mise duhet te marim masa per te mos pasur kontakte me njerez te ndryshem.

Personazhet e njohur te showbizit tane po e ndjejne atmosferen e fundvitit me shpejt se asnjehere me pare. Shohim postime te pemeve te krish tlindjeve qe ne nentore apo blerjen e veshjeve festive shume me heret.

Klea Huta nuk ka hezituar te postoje nje foto me bebushij e saj prane pemes se krishtlindjeve dhe duket kaq bukur. Nga ana tjeter Arbana Osmani poston nje foto ne rrjetin e social, Instagram nje foto te te birit me babagjyshin i cili i solli dhuratat per kete fundvit. Familja e Miriam Cani dhe Alban Skenderaj jane mbledhur sebashku me dy femijet e tyre rreth pemes dhe kane pozuar per te ndare me fansat e tyre harmonine e ketyre festave.

Ndersa Ardit Gjebrea duket shume i entuziasmuar teksa ka shkuar me te bijen ne dyqanin e dhuratave per te bere dhuratat per familjaret e tij.

Urojme qe kjo harmoni festash te na entuziasmoje sadopak me postimet e personazheve tane te njohur te cilat po na bejne ta ndjejme akoma dhe me shume “aromen festive” te fundvitit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *