“Fero është më i bukur se ty…”, Arbenita i jep fanses përgjigjen e papritur

Lajme nga Bota


Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë në një lidhje prej shumë kohësh.

Së fundmi në media është përfolur se ata të dy janë martuar në fshehtësi, por deri tani askush nuk e ka pranuar një gjë të tillë.

Ndërkohë Arbenita ka postuar së fundmi një foto ku pozon me Feron dhe si çdo foto me të edhe kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjitha fansave dhe miqve të tyre.


Ndër komentet e shumta që shohim është edhe një vajzë që komplimenton Feron duke i thënë modeles se ai është më i bukur se modelja.

Por Arbenita e ka marrë me sportivitet dhe ka vendosur që ti kthejë madje një përgjigje komentueses duke i thënë se e di ndërsa bën një fytyrë të trishtuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *