Fero e bën të papriturën derisa Arbenita është në gjumë

Lajme nga Bota


Fero e bën të papriturën derisa Arbenita është në gjumë


Një nga çiftet që marrin vëmendje mediatike janë Arbenita dhe Fero.

Ata kanë një lidhje dashurie të veçantë, duke u ndarë e ribashkuar me qindra herë, shkruan “Kos ova rja”.
Si një çift, nuk hezitojnë të ndajnë edhe momente intime për ndjekësit e tyre.
Së fundmi ishte Arbenita ajo e cila u ‘ankua’ për Feron.
Në kohën kur ajo është në gjumë, ai nuk heziton të shkrep fotografi, gjë e cila i duket bezdisëse modeles së njohur.

“Nuk e di pse ka kaq shumë qejf të bëj foto kur unë jam duke fjetur”, ka shkruar Arbenita krahas imazhit./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *