Fero dhe Arbenita ia kanë lënë këtë emër vajzës së tyre

Lajme nga Bota

Fero dhe Arbenita ia kanë lënë këtë emër vajzës së tyre


Në orët e para të ditës së sotme, modelja Arbenita Ismajli solli në jetë fëmijën e saj të parë nga martesa me reperin Fero.

Arbenita madje postoi foton e parë me fëmijën në krah, që është vajzë, por nuk tregoi ende se si ajo dhe Fero ia kanë vendosur emrin.

Fero përmes një fotografie të publikuar me Arbenitën dhe vajzën zbuloi se emri saj është Nina.

Kujtojmë se Arbenita dhe Fero para pak muajsh kurorëzuan dashurinë me martesë, ndërsa deri në fund të shtatzënisë ajo nuk tregoi se është në pritje të ëmbël./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *